Нагадуємо, що термін подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структури юридичної особи – збігає 10 жовтня!

Всі юридичні особи, щодо яких в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, мають міститися відомості про кінцевих бенефіціарних власників (далі – КБВ) та які зареєстровані до набрання чинності Наказом МФУ від 19 березня 2021 року № 163, повинні подати державному реєстратору документи для оновлення даних в Єдиному державному реєстрі відомостей про бенефіціарів.

Тож, з 11 липня 2021 року по 10 жовтня 2021 року (включно) Ви маєте можливість подати державному реєстратору документи, та здійснити оновлення відомостей про бенефіціарів в ЄДР.

Порушення терміну подання (тобто подання після 11.10.2021 р.) таких відомостей тягне за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи від 17 000 до 51 000 грн.

Для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ необхідно подати:

заяву щодо державної реєстрації юридичної особи відповідної форми (крім громадських формувань та органів влади);

структуру власності юридичної особи за формою та змістом відповідно до Наказу про структуру власності;

витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи нерезидента в країні її місцезнаходження, – у разі коли засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент;

нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є КБВ юридичної особи, для фізичної особи – нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи – резидента.

(Із зразком складання схематичного зображення структури власності можна ознайомитися на офіційному вебсайті Мінфіну у рубриці «Фінансовий моніторинг»).

У випадку виникнення складнощів з поданням документів про КБВ, пропонуємо Вам звернутися з даним питанням до нашої компанії та позбавити себе такого клопоту!