Важливий судовий прецедент для бджолярів!

У травні минулого року сталася потрава бджіл у нашого клієнта Михайла Федоровича Данилова.

На той момент у нього було 27 бджолосімей, невелика пасіка, якою Михайло займався у вільний від роботи час для душі.

Загинула вся льотна бджола, 50% бджіл пасіки навіть не долетіли до своїх вуликів.

Після цього ми збирали комісію, складали акт, фіксували факт потрави, проводили ряд лабораторних досліджень, направили безліч адвокатських запитів, щоб зібрати повну доказову базу, для того щоб мати змогу звернутись до суду і відновити справедливість.

Майже рік минув, та ми отримали рішення, яким стягнуто з фермера суму збитків і упущеної вигоди в розмірі близько 150 тисяч гривень разом з судовими витратами, не рахуючи витрат на правову допомогу, яку заявили додатково. Багато це або дуже багато для такої кількості бджолосімей вирішувати вам  🙂

Всупереч скепсису, з яким неодноразово стикалася наша команда, всупереч застарілому законодавству в цій сфері, всупереч усім складнощам, які відчували, всупереч багатьом багатьом факторам … ми це зробили! І це тільки початок. В цьому році у нас на юридичному обслуговуванні понад 50 пасічників, і процес підписання договорів все ще триває. Географія областей в яких ми представляємо інтереси стала значно ширше. Досвід, який ми отримали за цей час зробив нас мудрішими і сильнішими.

Це точно не найгучніше рішення в сфері цих відносин, паралельно ми ведемо і беремо участь в процесі, де сталася потрава з сумою позову в 6 разів більше (близько 1 мільйона гривень). Також, ініціювали аналогічний судовий процес, де сталася потрава великої пасіки в 100 бджолосімей в Дніпропетровській області.

Тут вже ми переходимо в зовсім іншу вагову категорію, прецедентів з стягненням таких сум у сфері бджільництва, ми не зустрічали. Але вони точно будуть!

Нехай це рішення залишиться тут, як джерело натхнення. Натхнення від того, що ми створили насправді унікальний продукт на юридичному ринку, задіявши комплексний підхід в роботі з клієнтом. Стали висококласними фахівцями в цій ніші і продовжуємо розвиватися.

Встигніть укласти договір на юридичне обслуговування в цьому році для того, щоб уникнути загибелі бджіл або захистити свої права, якщо потрава все ж сталася. Для того, щоб розрахувати вартість річного обслуговування телефонуйте – 0682911844 та залишайте заявку.