Анастасія Плотвіцька: Особливості укладання шлюбу з іноземцем

Юристка компанії Legal Partner Анастасія Плотвіцька дала коментар телеканалу «НАШ» на тему: «Які особливості існують при укладанні шлюбу з іноземцем».
Згідно із загальним правилом, правові наслідки укладення шлюбу регулюються правом тієї держави, на території якого такий шлюб був укладений.
Тому, перш ніж укладати шлюб з іноземцем, вам необхідно визначитися з тим, на території якої країни ви будете його реєструвати.
Перш ніж вступити в шлюб, радимо вам ознайомитися з мінімальним обсягом законів країни, в якій проживає майбутній чоловік/дружина, а також ознайомитися з культурою цієї держави.
Чому це важливо?
Правове регулювання укладення шлюбу в багатьох країнах має свої особливості. При цьому, укладений шлюб в одній країні може бути визнаний недійсним або неукладеним в інший.
Щоб максимально захистити свої права при укладенні шлюбу з громадянином іншої держави, рекомендується укласти шлюбний договір.
Також, подружжя має право домовитися про те, щоб наприклад, питання майнового характеру були врегульовані законодавством України, а питання аліментів –  іноземної держави.