Вікторія Роман: Посилення соціальних гарантій для людей з інвалідністю

Президент підписав закон щодо посилення соціальних гарантій для людей з інвалідністю. Зокрема, про першочерговість обслуговування та перетину пунктів пропуску державного кордону України. Адвокат, партнер ЮК «Legal partner» Вікторія Роман надала пояснення щодо Закону у прямому ефірі «7 каналу».

Гості ефіру обговорили соціалізацію людей з інвалідністю та проблеми, які виникають на їх шляху.

«Такий нормативно-правовий акт передбачає підвищення соціальних гарантій для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю для забезпечення їх подальшої інтеграції та зменшення ізоляції в суспільстві», – розповіла Вікторія.

Адвокат підкреслила, що Законом надано право позачергового обслуговування в будь-яких касах, на підприємствах усіх форм власності, які надають будь-які послуги населенню. Вікторія також звернула увагу, що Законом забезпечено позачерговий пропуск осіб з інвалідністю першої групи, дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю, які їдуть на лікування (за наявності підтвердних документів), та осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю або дітей з інвалідністю (не більше ніж дві особи), через державний кордон України.