В Україні посилять кримінальну та адміністративну відповідальність за нахаббуди

В Україні планують посилити кримінальну та адміністративну відповідальність за нахаббуди. Реформа містобудування, про яку йдеться, передбачає запровадження кримінальної відповідальності за подання недостовірних даних при проведенні державної реєстрації у сфері містобудування.

На дану тему юрист компанії «Legal Partner» Владислав Дрозюк в ефірі “7 каналу” розповів, яке покарання за нахаббуди передбачено законодавством в даний момент, а також які зміни планують ввести.

«Окрім посилення кримінальної та адміністративної відповідальності, в законопроєкті 5877 також планується ввести штраф за недопущення до об’єкту будівництва перевірки та виїзної перевірки контролюючих органів, а у випадку триваючого порушення надати можливість накладати тимчасовий арешт на об’єкт будівництва, після чого забудовник не може здійснювати будівництво до поки не оскаржить арешт в суді» – зазначив юрист.

Також, юристом було зазначено про особливості страхування ризиків при здійсненні забудови за кордоном та чому в Україні нечасто зносять нахаббуди.  

Детальніше за посиланням: http://7kanal.com.ua/2022/02/08/za-nahabbudi-kriminalnu-vidpovidalnist-proiekt/