Олександр Рябець в рейтингу «100 найвпливовіших одеситів»

Завершився сьомий рейтинг «100 найвпливовіших одеситів», який був проведений ІА «Одеса-Медіа». Так, експерти обрали сотню найвпливовіших жителів регіону, а одесити шляхом онлайн-голосування – двадцятку кращих.

Почесним дипломом лауреата рейтингу «100 найвпливовіших одеситів» був нагороджений Олександр Рябець, адвокат, керуючий партнер ЮК «Legal partner».

Під час церемонії нагородження, Олександр підкреслив, що на відміну від перших рейтингів, які проходили після подій 2014 року, у проекті стало більше представників політики, влади та інтелігенції, і зменшилася кількість учасників радикальних організацій. На його думку, це говорить про те, що останні втратили колишню впливовість, і держава більше тяжіє до правового поля.

«Подивившись результати рейтингу, мені, як юристу, спочатку стало навіть трохи прикро, що в порівнянні з попередніми роками число служителів Феміди в списку зменшилася. Однак, з іншої сторони, проаналізувавши список, я прийшов до висновку, що в рейтингу закріпилися дійсно впливові керівники судів, які успішно протистоять черговий судовій реформі, розвивають свої суди, контактують з іноземними партнерами. Тобто, в сотні опинилися саме ті, хто найбільше цього заслуговує» – запевнив Олександр Рябець.