«Legal partner» та Всесвітній день захисту бджіл: що їх об'єднує?

Сьогодні відзначається Всесвітній день захисту бджіл.

Проведення Всесвітнього дня бджіл створений для того, щоб привернути  увагу до ролі, яку відіграють бджоли при запиленні рослин, отриманні меду та інших продуктів бджільництва.

Юристи компанії «Legal partner» (Олександр Брильов, Оксана Тарасенко, Олександра Шаповалова) взяли участь у ефірі 7-го каналу, що приурочений до цього дня.

Команда «Legal partner» с 2018 року спеціалізується на правовій допомозі, щодо запобіганню потрави бджіл. А Партнер юридичної компанії Олександр Брильов певний час входив до складу робочої групи з питань розвитку бджільництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, яка займалась розробкою законодавства в цій галузі.

Тож, хто як не вони, можуть розповісти про важливість захисту бджіл.

У команди «Legal partner» біля 100 укладених договорів з пасічниками у різних областях нашої країни, які на сьогоднішній день продовжують укладатись, задля захисту бджіл та прав пасічників, задля опилення рослин та отримання продуктів бджільництва!

Чому це важливо?

На сьогодні, бджоли знаходяться на межі зникнення через необдумані або обдумані, але незаконні дії фермерів.

Фермери, що оброблюють свої поля забороненими речовинами, які ведуть до отруєння комах/людей/тварин, своїми діями завдають шкоди не лише бджолам та пасічникам, а й своєму врожаю. Адже бджоли виконують одну з головних функцій – опилення.

Нагадуємо, що нещодавно, команда «Legal partner» отримала позитивне рішення, яким було стягнуто компенсацію з фермера за потраву бджіл. Детальніше з даним судовим прецедентом можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/ugiy