Крадіїв в Одесі суддя зобов’язав прочитати класиків

Суддя Малиновського районного суду м. Одеси Олександр Гарський виніс двом обвинуваченим у крадіжці незвичайний вирок: разом з одним роком позбавлення волі, вони зобов’язані прочитати книги, які затвердив суд.

Партнер ЮК «Legal partner» Олександр Брильов прокоментував рішення судді, який виніс незвичний вирок.

Замість того, щоб відправити двох злодіїв за ґрати, покарав їх трьома роками умовного терміну, але зобов’язав прочитати твори Марка Твена, Джека Лондона і Тараса Шевченка.

«Я особисто підтримую такі нестандартні методи виховання, оскільки кожна людина індивідуальна і потребує такого ж індивідуального підходу для втілення максимальних результатів.  Дійсно, на осіб звільнених від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням може бути покладено обов’язок у вигляді дотримання встановлених судом вимог щодо проведення дозвілля. В даному випадку, в основу організації такого дозвілля судом покладено вивчення класичної літератури.

– Ми можемо лише констатувати той факт, що суддя, який виніс таке рішення має відмінний літературний смак та сподіватись на те, що хлопці, яких звільнено від відбування покарання зроблять правильні висновки від ситуації, яка склалася”, – прокоментував Олександр.

Нагадаємо, що обов’язок нагляду за особами звільненими від відбування покарання та контроль за виконанням рішення з їхнього боку покладається на Уповноваженій орган з питань пробації.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/2XRCv4a