Вікторія Роман розповіла, як не натрапити на аферистів під час оренди житла

Вікторія Роман, адвокат, партнер ЮК «Legal partner» надала коментар для «7 каналу» на тему «Як не натрапити на аферистів під час оренди житла».

Той, хто хоч раз їздив на відпочинок в іншу країну знає, як легко потрапити у пастку до недобросовісних орендодавців. Туристи можуть годинами передивлятись пропозиції в Інтернеті, в надії знайти заповітну квартиру, а якщо пощасливить – то ще зі знижкою. Але це ще не означає, що їх гаманець не зазнає шкоди. Шахраї з кожним роком розумнішають та вигадують нові схеми.

“Аби убезпечити себе від неприємних ситуацій, варто шукати орендодавця, що згоден заключити с вами договір оренди, навіть якщо тривалість проживання складає 3 дні. Досить часто власники майна не реєструють свою підприємницьку діяльність, що є податковим порушенням. Тож, якщо власник захоче в подальшому стягнути з вас додаткові кошти, що не обговорювались до заселення в апартаменти – можна оперувати зверненням до податкових органів. Адже штраф за таку діяльність складає від 17 тис. грн.”, – прокоментувала Вікторія.

Дізнатись детальніше, як не натрапити на аферистів під час оренди квартири – можна за посиланням: https://youtu.be/GlKm0__2s6o