В Одесі нарахували більше 900 будинків, що стрімко руйнуються

Дев’ятсот старих і аварійних будинків. Депутат міськради Олексій Асауленко поділився списком аварійних та старих житлових будівель у Приморському районі Одеси. У документі вказано 71 об’єкт, а всього містом – майже 900! Наступним кроком має бути створення робочої групи з цього напряму.

На дану тему юрист компанії «Legal Partner» Владислав Дрозюк в ефірі “7 каналу” розповів, які гарантії передбачені законодавством для мешканців аварійних будинків та які дії можна прийняти в даному випадку.

«У випадку якщо будинок визнано аварійним, щоб не врачати можливість в ньому проживати можна застосувати статтю житлового кодексу в якій зазначено, що примусове виселення застосовується у разі якщо будинку загрожує обвал і наявний прецедент в якому осіб все-таки не виселили з даного будинку» – зазначив юрист.

Також, юристом було зазначено про конфлікт між новими та старими нормами, що регулюють  житлову сферу та про складність застосування гарантій передбачених законодавством через бездіяльність місцевих рад.