Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Партнери "Legal Partner" прийняли участь у V турнірі з цивільного права та процесу

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > Партнери “Legal Partner” прийняли участь у V турнірі з цивільного права та процесу

Партнери “Legal Partner” прийняли участь у V турнірі з цивільного права та процесу

Posted by: admin
Category: Без рубрики

18 -19 травня адвокати та юристи “Legal Partner” взяли участь в якості суддів у V Турнірі з цивільного права та процесу у стінах економіко-правового факультету, організованим Лігою студентів Асоціації правників України.
Завданнями турніру було імітувати судовий процес задля того, щоб учасники, котрі навчаються у правових закладах міста відчули той дух, що панує у залі суду, та з допомогою досвідчених адвокатів і юристів майбутнє покоління навчилося орієнтуватися в юридичному просторі.
Адвокати та юристи “Legal Partner” із задоволенням передавали студентам свій багаторічний досвід та навички, а також отримали багато приємних вражень від турніру з цивільного права та процесу.
Як зазначають організатори , турнір став вдалою спробою вдосконалити фахову підготовку, окрім теоретичної ще і практичну складову, адже саме на таких заходах відбувається становлення юристів нового покоління.

Автор: admin

Добавить комментарий