Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Керівник компанії Legal Partner Олександр Рябець: "Рішення Зеленского про розпуск ВР - повністю легітимно"

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > Керівник компанії Legal Partner Олександр Рябець: “Рішення Зеленского про розпуск ВР – повністю легітимно”

Керівник компанії Legal Partner Олександр Рябець: “Рішення Зеленского про розпуск ВР – повністю легітимно”

Posted by: admin
Category: Новости

Керівник юридичної компанії Legal Partner Олександр Рябець прокоментував Інформаційному агентству “Одеса-медіа” скандальне рішення новообраного Президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної ради України.
На думку Олександра, підписане 21 травня рішення новим Президентом України є повністю легітимним через те, що розпускати парламент не можна за півроку до закінчення терміну його повноважень. Теперішній парламент прийняв свої повноваження, які тривають 5 років, 27 листопада 2014 року, тобто, якби гарант держави вирішив піти на такий крок після 27 травня, це було б незаконно.
В Конституції України чітко прописані підстави для дострокового розпуску парламенту: це відсутність коаліції впродовж 30 днів, нездатність ВР відкрити засідання впродовж 30 днів під час однієї сесії і нездатність сформувати Кабмін впродовж 60 днів.
Більшість супротивників рішення Володимира Зеленського апелюють тим фактом, що “Народний фронт” тільки днями покинув коаліцію, а на формування нової необхідно за законом 30 днів.
Річ у тому, що фактично коаліції в парламенті не існувало вже більш ніж як два роки. Те, що вважали коаліцією містила 215 народних депутатів – 135 парламентарів від “Блоку Петра Порошенка” і 80 від “Народного фронту”. Але відповідно до українського законодавства коаліція повинна налічувати мінімум 226 чоловік, що підтверджує той факт, що її фактично не було.

Автор: admin

Добавить комментарий