Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Компанія “Юридичний партнер” інформує, що використання в комерційній діяльності мультиплікаційного серіалу “Лунтік і його друзі” без дозволу правовласника ТОВ “Студия анимационного кино “Мельница” заборонено.

Posted by: admin
Category: Новости

До відома підприємців та споживачів!

 

Згідно ст. 1 Закону України «Про авторське право і суміжні права» “контрафактний примірник твору, фонограми, відеограми – примірник твору, фонограми чи відеограми, відтворений, опублікований і (або) розповсюджуваний з порушенням авторського права і (або) суміжних прав…

Тому факт розповсюдження (реалізації, продажу) контрафактних примірників Творів є порушенням прав автора в рамках ст. 50 ЗУ «Про авторське право і суміжні права», згідно якої, порушенням авторського права, що дає підстави для судового захисту, є вчинення будь-якою особою дій, які порушують майнові права автора.

Піратство у сфері авторського права – опублікування, відтворення, ввезення на митну територію України, вивезення з митної території України і розповсюдження контрафактних примірників творів.

Особа, що розповсюджує примірники, в яких відображено об’єкти авторського права без дозволу автора, несе відповідальність за порушення законодавства про авторське право і в тому випадку, коли контрафактну продукцію нею отримано за договором з третіми особами (від постачальника). Приймаючи на реалізацію товар підприємець зобов’язаний перевірити його на відповідність вимогам Законів України.

Враховуючи нашу практику, на товарах, що порушують права інтелектуальної власності, навіть не міститься інформації про їх виробника. Покупець такого товару наражається на небезпеку купити неякісний товар і в випадку претензії обмежений правом на звернення з скаргою до особи, що його виготовила.

Компанія “Юридичний партнер” готова надати контактну інформацію ліцензійоного агентства, що вповноважене надавати дозволи на комерційне використання мультиплікаційного серіалу “Лунтік і його друзі”.

В випадку, якщо Ваші права порушенні, шляхом реалізації Вам контрафактного товару, звертайтеся, юристи нашої компанії допоможуть відновити справедливість.

Будьте правосвідомими, піклуйтесь про Ваше здоров’я та здоров’я Ваших дітей, дотримуйтесь вимог закону щодо захисту прав інтелектуальної власності!

Автор: admin

Добавить комментарий