Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Якщо з Вас вимагають гроші за прохід на пляж.

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > Якщо з Вас вимагають гроші за прохід на пляж.

Якщо з Вас вимагають гроші за прохід на пляж.

Posted by: admin
Category: Без рубрики

5 червня 2019 року старший юрист компанії “Legal Partner” Оксана Тарасенко взяла участь в обговорені питання доступності пляжів у м. Одесі в ефірі 7 каналу.

У рамках обговорення цього питання було з’ясовано, які обов’язки покладені на орендарів пляжів, хто відповідає за контроль виконання цих обов’язків орендарями та куди звертатися якщо права відвідувачів пляжів порушуються.

            Відповідно до Правил устаткування та експлуатації пляжів міста Одеси, затверджених рішенням Одеської міської ради № 1133-V від 05.04.07р., вхід на пляж є вільним та безкоштовним, а платними є тільки послуги пляжного сервісу (тапчани, шезлонги, пляжні парасольки, прокат спортивного інвентарю для ігор  та інше). До того ж  тапчани та шезлонги можуть розміщуватися на території не більше 20% від загальної площі громадського пляжу. Суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані на 30% отриманої в оренду території пляжу надавати безкоштовні послуги для пільгової категорії населення.

Якщо Вас не пустили на пляж, вигнали з нього чи перекрили вхід на його територію для безкоштовного відвідання, чи ви виявили інші порушення, радимо звертатися за телефонами 705-55-55 та 15-35 (телефон довіри одеської мерії) або викликати поліцію.

Автор: admin

Добавить комментарий