Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

«Форс-мажор» тепер реальність, а не формальність в договорі?

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > «Форс-мажор» тепер реальність, а не формальність в договорі?

«Форс-мажор» тепер реальність, а не формальність в договорі?

Posted by: admin
Category: Без рубрики

Якщо введення карантину/надзвичайної ситуації стало для вас дійсно форс-мажорною обставиною, не зволікайте!

Ми допоможемо отримати сертифікат Торгово промислової палати, що засвідчить настання форс-мажору та дотриматися процедури, яка звільнить ваш бізнес від господарсько-правової відповідальності.

Пропущені строки, невиконані зобов’язання за договорами наразі призведуть до штрафів та санкцій з боку контрагентів, тож найкращий спосіб запобігти негативних наслідків – офіційне підтвердження від Торгово промислової палати про те, що порушення сталися не з вашої вини, а обставини не залежали від вашої волі.

Зокрема статтею 617 Цивільного кодексу України передбачено, що особа, яка порушила зобов’язання, звільняється від відповідальності за порушення зобов’язання, якщо вона доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили. В свою чергу Господарський кодекс України говорить, що суб’єкт господарювання за порушення господарського зобов’язання несе відповідальність, якщо не доведе, що належне виконання зобов’язання виявилося неможливим внаслідок дії непереборної сили, тобто надзвичайних і невідворотних обставин.

Отже, підтвердження факту настання форс-мажору та його впливу саме на виконання ваших зобов’язань звільняє від відповідальності, надасть змогу зберегти відносини з бізнес-партнерами та не зазнати додаткових фінансових втрат в складний для всіх підприємців час.

Ми також допоможе відстояти вашу позицію у вже існуючих судових спорах, врегулювати наявні претензії від третіх осіб та зберегти репутацію.

Працюємо та консультуємо дистанційно:
+380930169287 – Вікторія Роман, адвокат компанії «Legal Partner»
Viber/Telegram/WhatsApp

Автор: admin

Добавить комментарий