Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Плодоовочевий сезон 2019-2020. Підсумки минулого сезону та виклики наступного.

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > Плодоовочевий сезон 2019-2020. Підсумки минулого сезону та виклики наступного.

Плодоовочевий сезон 2019-2020. Підсумки минулого сезону та виклики наступного.

Posted by: admin
Category: Без рубрики

Вчіться на чужих помилках та плануйте свій бізнес впевнено!

Сьогодні юристи компанії «Legal Partner» відвідали конференцію “Плодоовочевий сезон 2019-2020. Підсумки минулого сезону та виклики наступного: до чого треба бути готовим”.

Адвокат, партнер компанії Александр Брилев взяв участь у якості спікера і доповідав на тему: “Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» – ланцюжок контролю та заходи на виконання вимог для плодоовочевих підприємств за різними каналами збуту”.

В рамках свого виступу Олександр звернув увагу на новели законодавства і найбільш проблематичні моменти в роботі аргопромисловців при перевірці контролюючих органів, механізми реєстрації виробничих потужностей та інші нюанси в роботі операторів ринку харчових продуктів.

Дякуємо Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва та Центр розвитку та правової підтримки села за запрошення та можливість поділитися власним досвідом, отримати нові враження, інсайти та цікаві знайомства для подальшої плідної співпраці.

P.S. На останньому фото ілюстрація заклику з гаслом: «А Ви готові до зустрічі з контролюючими органами? Якщо ні, то звертайтеся до Legal Partner за юридичним аудитом своєї компанії!»

Автор: admin

Добавить комментарий