Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Питання руху великогабаритних транспортних засобів по території міста Одеси

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > Питання руху великогабаритних транспортних засобів по території міста Одеси

Питання руху великогабаритних транспортних засобів по території міста Одеси

Posted by: admin
Category: Новости, Общественная деятельность

Адвокат та партнер компанії Legal Partner Роман Вікторія в ефірі 7 каналу взяла участь у дискусії щодо порядку руху великогабаритних транспортних засобів по території міста Одеси, а саме, були поставленні та обговорені наступні питання:

1) Умови і режим проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів дорогами м. Одеси:
Відповідно до п. 4 Постанови Кабінету Міністрів України «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами» від 18 січня 2001 р. № 30, рух великовагових транспортних засобів вулицями здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, виданим перевізникові уповноваженим підрозділом Національної поліції, або документа про внесення плати за проїзд таких транспортних засобів.

2) Порядок погодження маршрутів великогабаритних та великовагових транспортних засобів:
Якщо маршрут проходить вулицями населених пунктів, видача дозволу погоджується з «власниками» вулиць або уповноваженими ними організаціями, які відповідають за експлуатаційне утримання цих доріг.
У разі коли висота великогабаритного транспортного засобу з вантажем або без нього від поверхні дороги становить більш як 4,5 метра, видача дозволу погоджується із службами міського електротранспорту, електромережі, електрифікації, електрозв’язку, мостового господарства.

3)Порядок отримання дозволу на рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями м. Одеси:
Видача дозволу та подання документів, необхідних для його отримання, переоформлення, видачі дубліката та анулювання, здійснюються через центр надання адміністративних послуг, а саме Управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Одеській області.

4) Відповідальність за порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів:
Так, відповідно до ст. 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил проїзду великогабаритних транспортних засобів дорогами, вулицями тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 510 гривень і на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, громадян – суб’єктів господарської діяльності – у розмірі 680 гривень.

Автор: admin

Добавить комментарий