Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Партнери компанії «Legal Partner» взяли участь у Південному форумі з корпоративного права

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > Партнери компанії «Legal Partner» взяли участь у Південному форумі з корпоративного права

Партнери компанії «Legal Partner» взяли участь у Південному форумі з корпоративного права

Posted by: admin
Category: Без рубрики

Партнери компанії «Legal Partner» взяли участь у Південному форумі з корпоративного права та обговорили низку питань щодо новацій законодавства в цій галузі, а також останні тенденції судової практики з корпоративних спорів.

«Високий рівень організації такого заходу сприяє тому, щоб провідні юристи, бізнесмени та представники органів судової влади мали можливість збиратися і ділитися один з одним своїм досвідом. З моменту прийняття основного Закону для корпоративних юристів, дуже багато йшлося розмов, як про його переваги, так і про колізії та прогалини в ньому. У звязку з цим особливо цікаво було познайомитись і поспілкуватись з колективом авторів Закону про ТОВ та почути про труднощі, які виникали перед ними при його створенні» – ділиться враженнями від участі в форумі адвокат та партнер компанії Legal Partner, Олександр Брильов.

Автор: admin

Добавить комментарий