Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Немає розмітки – немає штрафу!

Немає розмітки – немає штрафу!

Posted by: admin
Category: Без рубрики

Вікторія Роман, адвокат компанії Legal Partner, в прямому ефірі 7 каналу аналізувала судову практику про притягнення до відповідальності водіїв, що порушили правила дорожнього руху за умов відсутності розмітки:

“На жаль, сьогодні, ситуація з нанесенням розмітки в місті Одесі залишає бажати кращого.
А точніше,  відсутність такої розмітки стає причиною аварійних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод.

В Єдиному реєстрі судових рішень можна зустріти безліч оскаржуваних постанов з приводу того, що працівники патрульної поліції виписали постанову на водія за те, що той начебто порушив правила перетину ліній розмітки, а саме перетнув суцільну смугу та виїхав на зустрічну полосу дороги.

Проте судова практика все таки захищає водіїв, які порушили правила дорожнього руху з необачності, а саме через відсутність дорожньої розмітки.

Постановою Верховного суду у справі № 334/3798/17 зазначено, що відсутність розмітки свідчить про недоведеність вини водія та відсутність порушення правил перетину ліній розмітки. З обставин справи вбачається, що відеозапис з нагрудного реєстратора інспектора патрульної поліції зафіксував, що водій, виїхавши з дворової території, перетнув вулицю і відразу був зупинений інспектором патрульної поліції.

Водночас, суд встановив, що будь-яка розмітка по вулиці, що зазначена у постанові, була відсутня, а тому є підстави для скасування постанови інспектора.

Тому рекомендуємо відстоювати свої права в подібних випадках, проте не зловживати ними, створюючи аварійні ситуації на дорогах!”

Автор: admin

Добавить комментарий