Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

МІЙ ПЕРШИЙ РАЗ! Перший досвід судового засідання за межами суду з EasyCon.

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > МІЙ ПЕРШИЙ РАЗ! Перший досвід судового засідання за межами суду з EasyCon.

МІЙ ПЕРШИЙ РАЗ! Перший досвід судового засідання за межами суду з EasyCon.

Posted by: admin
Category: Без рубрики

Дистанційне навчання вже вздовж і впоперек протестували і активно використовують в навчанні.
Конференції і форуми в домашніх капцях вже навіть встигли набриднути, але судові засідання, не виходячи з дому, це поки ще ̶ч̶у̶д̶о̶в̶и̶с̶ь̶к̶о̶ ̶з̶а̶м̶о̶р̶с̶ь̶к̶е̶ ̶н̶е̶б̶а̶ч̶е̶н̶н̶е̶ в новинку.
Хоча обмежень по вашій локації немає: хоч з пляжу, хоч з ресторану, хоч з рідної кухні, але я все ж вирішила увірватися в світ відеозасідань не з затишного ліжечка, а з робочого місця, яке просякнуте аурою наполегливості і правових стратегій (так-так ).
Головне – хороший інтернет, пристрій, що підтримує відеодзвінки і власне сам адвокат з підтвердженими повноваженнями.
Заяву про проведення засідання за межами суду ми подали заздалегідь, через тиждень отримали ухвалу, ну і зареєструвалися в системі Easycon з використанням нашого улюбленого ЕЦП.

У призначений час сіла за ноутбук, відкрила свій електронний кабінет і покірно чекала свій час правосуддя. А це вже плюс – ти не граєшся в Хатіко в коридорі під залом з нудьгуючим поглядом, а можеш корисно заповнити цей час! Я, наприклад, пила чай з цукерочками)
Наполегливо рекомендую перевірити налаштування обладнання заздалегідь, в системі є функція “тестовий виклик” і купа максимально зрозумілих інструкцій. Ми це зробили – ми молодці! А от не противна противна сторона не врахувала цей нюанс і суд чекав 15 хвилин поки апелянт налагодить роботу мікрофона. І терпіння колегії вже майже закінчилося і засідання майже перенесли на іншу дату, але в останній момент відповідач ̶ ̶п̶р̶и̶й̶ш̶о̶в̶ ̶в̶ ̶с̶е̶б̶е̶, зайшов в систему і ми таки стартували. Тому не ризикуйте, колеги, ну або ризикуйте, в залежності від того «шо вам такі надо» – засідання або його перенесення.

Залишилося питання, що робити з рефлексом вставати, коли звертаєшся до суддів? Я так і не визначилася, що для суддів більше неповага: те, що я сиджу, порушуючи норми процесуального кодексу та етики, чи мій пупок в кадрі від різких сіла\встала.
Щодо судового процесу фідбек давати не буду, всі ми знаємо наскільки це буде суб’єктивно, але все чутно, все видно.
В результаті суд встиг двічі сходити в нарадчу кімнату, винести рішення, а я зекономила + – 20 годин свого часу !!! Саме скільки займає у мене дорога, стикування Київ-Одеса.

Мабуть, на цьому можна було б закінчити, тому що, як на мене, цього більше ніж достатньо, але продовжу. Плюс зекономлені гроші, плюс всілякі матеріали під рукою (і цукерочки так).
З мінусів: мені, поки що, більш комфортно доносити свою позицію, брати участь в дебатах і дивитися на суд палаючим поглядом «вживу».
Але світ змінюється, варто змінюватися і нам!

Висновки: I recommend з занудної юридичної правкою – СТАНОМ НА СЬОГОДНІ!)
Дякую @Північному апеляційному господарському суду за позитивний досвід і @Easycon за можливість!
По трендам:
Заголовок, що привертає увагу -(checkmark)
Актуальна тема -(checkmark)
Виклад інформації «людською мовою» – +-(checkmark)
Спроби жартувати в тексті -(checkmark)
Блузка в головному кольорі 2020 року по версії Інституту кольору Pantone -(checkmark)

Автор: admin

Добавить комментарий