Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Між ГО «Асоціація слідчих суддів України» та ГО «Спілка юристів Одеській області» підписаний меморандум про партнерство в рамках грантового проекту «Створення та розвиток Громадського центру правосуддя Одеської області».

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > Між ГО «Асоціація слідчих суддів України» та ГО «Спілка юристів Одеській області» підписаний меморандум про партнерство в рамках грантового проекту «Створення та розвиток Громадського центру правосуддя Одеської області».

Між ГО «Асоціація слідчих суддів України» та ГО «Спілка юристів Одеській області» підписаний меморандум про партнерство в рамках грантового проекту «Створення та розвиток Громадського центру правосуддя Одеської області».

Posted by: admin
Category: Без рубрики

Між ГО «Асоціація слідчих суддів України» та ГО «Спілка юристів Одеській області» був ✍️ підписаний меморандум про партнерство в рамках грантового проекту «Створення та розвиток Громадського центру правосуддя Одеської області».

Проект реалізується за підтримки 🇺🇸 американського народу, наданої через USAID Ukraine – USAID Україна в рамках програми USAID «Нове правосуддя».

Задля досягнення мети Меморандуму сторони домовилися про 🤝 співпрацю за такими напрямами:

➡️ сприяння наданню правової допомоги та юридичних соціальних послуг;
➡️ об’єднання судових установ та інших державних органів з метою сприяння доступу всіх громадян до правосуддя;
➡️ забезпечення відкритості діяльності судів, органів державної влади та місцевого самоврядування;
➡️ підвищення обізнаності громадян про правосуддя;
➡️ підвищення рівня обізнаності громадян про свої права та обов’язки.

🏘 Громадський центр правосуддя Одеської області повинен стати новою моделлю взаємодії суспільства з судами, державними органами і суб’єктами надання правової допомоги.

👥 До реалізації проекту залучені співробітники судової системи, поліції, прокуратури, досвідчені практикуючі медіатори з європейської підготовкою, IT-фахівці, судді у відставці, органи юстиції і пробації, адвокати, юристи, науковці, представники місцевого самоврядування, громадські та благодійні організації, студенти, представники ЗМІ.

🔑 Відкриття Громадського Центру правосуддя Одеської області відбудеться 14 лютого 2019 року

Автор: admin

Добавить комментарий