Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Лайт-екскурс до семінару «Витрати на правничу допомогу в господарському судочинстві»

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > Лайт-екскурс до семінару «Витрати на правничу допомогу в господарському судочинстві»

Лайт-екскурс до семінару «Витрати на правничу допомогу в господарському судочинстві»

Posted by: admin
Category: Без рубрики

Партнери нашої компанії взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації адвокатів на тему «Витрати на правничу допомогу в господарському судочинстві». Захід проводився Національною асоціацією адвокатів України спільно з Господарським судом Одеської області. Хто не мав змоги відвідати, або не знав, пропонуємо короткий суб’єктивний і дещо п’ятничний екскурс про захід від адвоката «Legal Partner» Роман Вікторії:
«Семінар відзначився високою явкою, оскільки питання відшкодування витрат є вагомим і болючим для адвокатської спільноти. Сформулюю основні тези виступів, які я взяла для себе:

1) Перше, і головне на чому акцентували увагу саме судді – витрати, що будуть заявлятися мають бути чесні та совісні!
А вже межі тієї совісті, кожен визначає сам, а суддя вже з потреби підкорегує!)

2) На совість надійся, а докази надавай!
Сказати, що чесно чесно працював над позовною 20 годин і отримав за це стоп’ятсот гривень, не варіант, на жаль)
Договір, прайси, детальний опис, платіжки, акти і т.д.

3) НААУ працює над затвердженням рекомендаційних мінімальних ставок адвокатського гонорару.
А поки положення немає, «но вы держитесь там, вам всего доброго, хорошего настроения и здоровья!» ©.

4) Гонорар — це плата за вашу інтелектуальну творчість!
Прослідковую посилання до мого улюбленого Закону України «Про авторське право і суміжні права». Тож, колеги, звертайтесь з задоволенням зареєструю Вашу творчість, що філігранно оздоблює безкінечні позовні заяви, клопотання та договори!).

5) За ПАЕ, профільним законом та на практиці при розрахунку розміру витрат враховується: складність справи (хоча іноді не завадило би врахувати «складність» клієнта=), кваліфікація, досвід, завантаженість, фінансовий стан довірителя, новизна правових питання (враховуючи активність Верховного суду, що не день, то новизна), роль адвоката (враховуючи Постанову Верховного суду від 12.06.18 року, якою, на мою думку, адвокат в судовому процесі майже прирівняний до предмета інтер’єру), також враховуються вимоги клієнтів щодо строків виконання доручення, науково-теоретична підготовка (якщо у вас після слова адвокат, на візитці красуються ці чарівні три букви – к.ю.н., сміливо на цьому наголошуйте), репутація. Тобто все, що може вказувати на вашу професійність і дорожнечу, не соромтесь надавайте, але все ж таки в розумних рамках. Похвальний лист за 8-ий клас, грамота «Міс осінь» та юнацький розряд по шахах залиште для нащадків).

6) Не платять гроші – не працюйте!
Золоті слова, додати нічого, але є такі, що ігнорують, забуваючи всім відому стару індійську приказку: «Кінь здох – злізь», але то вже особисте діло кожного).

7) Чи може бути правова допомога безоплатною?
НААУ каже, що так! Адвокат – альтруїст, чому б і ні? Кому треба зареєструю для вас таку ТМ, але все-таки на оплатній основі)

8) Детальний опис наданих послуг показує Ваш рівень професійності і слугує страховкою, не економте гарних і правдивих слів!

9) І на останок — судитися дорого!Без коментарів)

Автор: admin

Добавить комментарий