Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Як захистити дітей від злочинів на сексуальному ґрунті?

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > Як захистити дітей від злочинів на сексуальному ґрунті?

Як захистити дітей від злочинів на сексуальному ґрунті?

Posted by: admin
Category: Новости, Общественная деятельность

Партнер компанії та адвокат Александр Брилев взяв участь у ток-шоу «Вечірня студія» на UA: Українське радіо. Одеса . Темою ефіру став злочин, який стався в смт. Іванівка та питання як взагалі захистити дітей від злочинів на сексуальному ґрунті?

Зокрема, обговорили петицію на сайті президента “Захист дітей від сексуального насильства”, створену на підтримку законопроекту 6607.

Основні тези цього законопроекту:

– посилити відповідальність за статеві злочини проти дітей.
В розділ 4 Кримінального кодексу злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи пропонують додати таку міру покарання, як довічне позбавлення волі. Але її можна буде застосовувати тільки в разі повторного правопорушення.

– розробити єдиний реєстр засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи.
Реєстр не буде відкритим для всіх охочих, доступ до нього будуть мати правоохоронні органи і Міністерство юстиції.

– передбачає добровільну хімічну кастрацію.
Незважаючи на те, що вона добровільна, за ухилення від неї теж передбачена відповідальність – від 6 місяців до двох років позбавлення волі.

Окремо звертаю увагу на той факт, що навіть якщо поправки до Законів будуть прийняті, наприклад, завтра, до передбаченої в ньому відповідальності почнуть притягати за діяння, скоєні через 3 місяці після внесення змін. Кабміну та центральним органам виконавчої влади потрібно привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим законом.

Реєстр осіб, засуджених за статеві злочини по відношенню до дітей, запрацює через 6 місяців, тому що Мін’юст повинен розробити відповідне Положення.

А хімічну кастрацію можна буде застосовувати взагалі тільки через рік, тому що Міністерству охорони здоров’я потрібно розробити методику проведення судової експертизи щодо визначення наявності в особи захворювання на розлад сексуальної переваги (педофілії) та відсутність протипоказань до застосування хімічної кастрації.

Це поки що всі сюрпризи, які є в прикінцевих положеннях цього законопроекту.

Варто зазначити, що всіх проблем тут і зараз цей, поки ще законопроект, не вирішить. Тим більше, застосовувати його по відношенню до особи, яка винна у злочині, пов’язаному з вбивством дівчинки в смт. Іванівка, теж не вийде. Оскільки Закон не має зворотної сили, не може бути призначене суворіше покарання, ніж те, яке могло бути застосоване на час скоєння злочину.

Автор: admin

Добавить комментарий