Info@stylemixthemes.com
+1 00 974 4012 0320

Адвокат Вікторія Роман у прямому ефірі 7 каналу прокоментувала питання відповідальності підприємців за чистоту одеських пляжів

Юридические Услуги Одесса. Адвокат Одесса. Авторское Право > Новости > Адвокат Вікторія Роман у прямому ефірі 7 каналу прокоментувала питання відповідальності підприємців за чистоту одеських пляжів

Адвокат Вікторія Роман у прямому ефірі 7 каналу прокоментувала питання відповідальності підприємців за чистоту одеських пляжів

Posted by: admin
Category: Новости

“На жаль, в розпал сезону одесити та гості міста зіткнулися фактично зі сміттєвим колапсом на пляжах Південної Пальміри, це пояснюється небажанням деяких бізнесменів, що надають платні послуги, укладати відповідні договори з вивезення сміття.
Така пасивність окрім того, що є неповагою до відпочиваючих, є ще й порушенням законодавчих норм.

Правилами устаткування та експлуатації пляжів міста Одеси передбачено, що всі торгові об’єкти, які розташовані безпосередньо на території пляжів та прилеглих до них зонах, відповідають за санітарний стан прилеглої зони в радіусі 50 метрів території.
Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи», власники або орендарі укладають договори з юридичною особою, що надає послуги з вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг.
Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу на суб’єкта господарювання від 850 до 1700 гривень.

Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у підприємця є порушенням законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів».
До того ж варто звернути увагу орендарів, що неналежне утримання території пляжів, так само як і стягнення плати за вхід на пляж, тягнуть за собою безспірне дострокове розірвання договорів оренди.”

Автор: admin

Добавить комментарий